Diyadin Kaymakamı/Belediye Başkan Vekilimizin Eşi, Özel Kızımız Merve’nin Ailesini Ziyaret Etti.

';

Diyadin Kaymakamı/Belediye Başkan Vekilimizin Eşi, Özel Kızımız Merve’nin Ailesini Ziyaret Etti.Vatandaşlarımızın her an maddi ve manevi yanlarında olduğunu gösteren bir hizmet anlayışıyla hareket eden Diyadin Kaymakamlığı ve Diyadin Belediyesi olarak ilçede sık sık gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretlerimizin bu seferki adresi Atatürk Mahallesinde ikamet eden doğuştan zihinsel engelli özel kızımız Merve K. ve ailesine oldu.

Ailenin evlerinde doğuştan zihinsel engelli 11 yaşındaki  küçük  kızları Merve’yi   ziyaret eden  Kaymakam/ Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Olgun ÖNER’in eşi Gülcihan ÖNER Hanımefendi, yaptığı ziyarette aileyle yakından ilgilenerek Anne Meryem K.’dan ailenin durumu ve Merve’nin rahatsızlığı  hakkında bilgi aldı. Maddi durumlarının iyi olmadığından dolayı Merve’nin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlandıklarını dile getiren aile,  Kaymakamlık ve Belediye olarak kendilerine her türlü desteği veren Kaymakam/ Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Olgun ÖNER ve eşi Gülcihan ÖNER Hanımefendi’ye çok teşekkür ettiler. Hanımefendi ÖNER: “İlçe genelinde ihtiyaç sahibi ailelerimizi tespit edip imkânlarımız çerçevesinde onları ziyaret edip gereken yardımlarımızı yapıyoruz. Bu özel kızımız ve ailesine de gereken yardımları yapıyoruz ve tüm aile bireylerinin ihtiyaçlarında da onlara destek olmaya devam edeceğiz.” dedi. 

Gülcihan ÖNER Hanımefendiye İlçe Ak Parti Kadın Kolları Başkanı ve  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf  Müdürü eşlik etti.